Végzős diákok

A gimnáziumban érettségizett diákok névsora

Tanév: 1958/59
Osztályfőnök: Farkas Gyula
Balog Gyula, Bernáth Sándor, Dóka Ilona, Dudich Sándor, Fóti Terézia, Gubík Matild, Koncz Lajos, Konkoly László, Kosán Zsuzsanna, Kotrusz László, Kovács Kázmér, Köteles Ágnes, Molnár Piroska, Németh Valéria, Sallay Márta, Sinka Valéria, Szabó Etel, Szabó Jolán, Tárnyik Magda, Varga Anna, Vámos Márta, Varga Lajos

Tanév: 1958/59 – esti tagozat
Osztályfőnök: Dudich Éva
Fülöp Vince, Grman László, Gulis József, Kelecsényi Magda, Kovács László, Lészkó Anna, Szűcs Jolán, Tóth György, Tušiak István, Vrabec Gizella

Tanév: 1959/60
Osztályfőnök: Czajtányi Gyula, Gerő János
Bednárik Katalin, Boldis Katalin, Csontó Eszter, Csudai József, Dávid Margit, Dobroviczky Jolán, Gubrica Éva, Hamar Valéria, Haris János, Holecz Ilona, Hornyák Ella, Jankovics Lajos, Juhász Gyula, Katona Vilmos, Kurucz Katalin, Lészkó György, Major Ferenc, Majtán Zsuzsanna, Molnár Ferenc, Molnár Gizella, Molnár Olga, Nagy József, Nagypál Rózsa, Nyárhidy Mária, Palkovics István, Szaszai Márta, Taliga Árpád, Tömösközy Márta, Ubár Ferenc (magánt.), Weisz Lajos

Tanév: 1959/60 – esti tagozat
Osztályfőnök: Urbán György
Gulis Vilmos, Koháry István, Medo István, Molnár József, Papp János, Parák András, Príbela Mihály, Saláty András, Szurdy Jenő, Veszelei Vilmos, Visztrcsil József, Dóka Etel, Leviczky Olga, Mészáros Mária, Mihálka Irén, Saskői Magda, Hrubják Emil

Tanév: 1960/61
Osztályfőnök: Sipos Béla
Antal Valéria, Bakai Csilla, Bálint Irén, Bálint Margit, Bitter István, Breszták Ferenc, Csudai László, Csudai Mária, Csudai Valéria, Fábik Márta, Fehér Mária, Gaál Gabriella, Gajdosík Jolán, Gáspár Ferenc, Kalita Magdolna, Kovács Kornél, Král László, Kurcsinka Erzsébet, Lakó Erzsébet, Lamy Katalin, Méry Cecília, Mészáros Tibor, Mihály László, Mikola Anikó, Molnár Valéria, Nagy Ilona, Pásztor István, Pólya Károly, Puksa Gyula, Stiglinc Tibor, Tóth Gabriella, Tóth Jolán, Török Klára, Vámos Katalin, Vámos Margit, Kormosi Lajos-esti tagozat

Tanév: 1961/62
Osztályfőnök: Gerő János
Andriskin József, Beda Vilmos, Begai Edit, Csabay Irén, Csető Árpád, Csontho Zoltán, Csudai Ernő, Csurgai Tibor, Dániel Imre, Drapák György, Drozdík József, Erdélyi Margit, Gregor Lajos, Hugyecsek Ella, Juhász József, Kotrusz Emma, Kotrusz Mária Köteles László, Kulcsár Szabó Nándor, Luky János, Miklós Zoltán, Nagy Béla, Oravecz Anna, Pápes Erzsébet, Rasman Mária, Szabó István, Szilva József, Sztreda József, Tárnyik József, Tyercha Zsuzsa, Valovics Edit

Tanév: 1962/63
Osztályfőnök: Farkas Gyula Begai Jolán, Búri Anna, Csudai Ferenc, Dittrich Anna, Dobrovicky Kálmán, Dudás Ilona, Erdélyi Irén, Fazekas Jolán, Fejes István, Gubík Mária, Gyürki Sándor, Hornyák Magdolna, Horváth Géza, Kiss Jolán, Král Ilona, Kuchynka János, Molnár Anna, Molnár Zoltán, Muzslay Mária, Németh Ernesztin, Paál Jolán, Palacka László, Pásztor Margit, Pozsár Ilona, Romada Tibor, Szilvás Gabriella, Tarr Éva, Tóth Etel, Varga István

Tanév: 1964/65
Osztályfőnök: Farkas Gyuláné, III. A
Bene Zsolt, Csomor Éva, Dulai Ferenc, Fekete István, Gyürky Valéria, Haris Erika, Horváth Ludmilla, Imre Rozália, Kakas Imre, Kohút Mária, Kovács Katalin, Kurcsinka Judit, Matiaško Teréz, Málaszky Ernő, Medo Valéria, Mikus Irén, Molnár Erzsébet, Molnár Klára, Németh Gizella, Rubec Ottó, Selmeczi Zsuzsanna, Szurdi Éva, Vida Teréz

Osztályfőnök: Mácsady János, III. B
Adamcsek Mária, Andruszka Antónia, Bajkai Erzsébet, Balla Katalin, Bednárik István, Demeter Margit, Dudás Mária, Farkas Rózsa, Fazekas Anna, Gaál Gábor, Gáspár Irén, Gergely Béla, Kajtár Károly, Levicky György, Molnár Erzsébet, Molnár József, Molnár Katalin, Molnár Tibor, Muzslai Ágnes, Óbert Ilona, Petrovics Ferenc, Rákóczi Ilona, Tóth Sándor, Viglerszky Erzsébet

Osztálylfőnök: Sipos Béla, III. C – esti tagozat
Bagócsi Gizella, Balázs Anna, Dávid Gyula, Fejes Eszter, Hutura Éva, Kozma István, Rúfus Anna, Sztuhár Irén, Török György, Veszelei Gabriella, Vicencz Zsigmond

Tanév: 1965/66
Osztályfőnök: Sipos Béla, III. A
Ábel Gábor, Baka Valéria, Balázs Irén, Balázsy László, Belák Lajos, Ceszticky Ilona, Csomor Éva, Dobroviczky Pál, Forgács Cecília, Gréczi Géza, Grossmann Katalin, Korpás Zsuzsanna, Kotasz Géza, Kozma Mária, Mácsadi Erzsébet, Mészáros Ilona I., Mészáros Ilona II., Molnár Rozália, Moncz Mária, Nagy Gábor, Orsa Sára, Polák Zsuzsanna, Polgár Ilona, Pozsár Katalin, Raj Mária, Saskői Árpád, Szabó Irén, Török Borbála

Osztrályfőnök: Farkas Gyula, III. B
Antal Irén, Baranik Éva, Boros Valéria, Bajkó Irén, Csernák Éva, Csudai Irén, Demeter Anna, Garay Éva, Gubík Lenke, Kučerka Sándor, Mészáros Mária, Mikula Andrea, Nagy Géza, Paulisz Tibor, Pólya Erzsébet, Sághi Miklós, Szabó Erzsébet, Szabó József, Szenczi János, Szilvás Lajos, Szőr András, Szurdi Ilona, Tolnai Géza, Vámos Vilmos, Vida Erzsébet, Virág Attila

Osztályfőnök: Trnavszky Béla, III. C – esti tagozat
Esek Béla, Fábik Károly, Juhász András, Juhász Margit, Kiss István, Loida Margit, Nádler Gizella, Nevidánsky Ilona, Meliska József, Simon József, Urbán János, Vanek János, Megyík Béla

Tanév: 1966/67
Osztályfőnök: Viola Macková, III. A
Antal Anna, Berek Mária, Berek István, Búri János, Czirók Katalin, Csernák Klára, Csudai Éva, Gál Gyula, Fazekas Ella, Hrbatý József, Horváth Mária, Haulík Magda, Jávorka Margit, Klacsán Mária, Katona Valéria, Lovicsek Éva, Letovics Olga, Mészáros Árpád, Mácsadi Ferenc, Molnár Erzsébet, Molnár Jenő, Németh Rózsa, Petrovics Margit, Papp Rózsa,Polcsák Rózsa, Szalma Mária, Szóda Rozália, Sipos Géza, Tóth Magdaléna, Varga Piroska

Osztályfőnök: Csernák Lajos, III. B
Adamcsek József, Balla Ernő, Benko Zsuzsanna, Bitter Péter, Békési János, Bóna Irén, Czompál Mária, Dencső Jolán ,Farkas István, Gobodi Erzsébet, Janyík Magdolna, Klucska Erzsébet, Kotrusz Klára, Lachky István, Lamy István, Lőrincz Mária, Laszab Béla, Melczer Gabriella, Nyilas Erzsébet, Rákóci Mária, Romada Éva, Simko Béla, Szurdi István, Toman Árpád, Tyercha Margit, Vanek Erzsébet, Veres Éva, Veszprémi János, Zsigmond Emília

Tanév: 1967/68
Osztályfőnök: Farkas Gyuláné, III. A
Abonyi Ferenc, Balla Magda, Bohunicky Tibor, Dolog Jolán, Dudás János, Faragó Marianna, Fuszkó Ilona, Gajdosík György, Gasparík Éva, Greman Károly, Hanula Imre, Hegedűs Mária, Horváth Ilona, Horváth Lotte, Koncz Valéria, Kovács Ilona, Mészáros Anna, Mocsy István, Muzsík Lajos, Nagy Lajos, Pilárik Gábor, Podhorský Mária, Roskó Magda, Szabó Mária, Taliga István, Tóth Béla, Tóth Géza, Varga Erzsébet

Osztályfőnök: Kurucz Katalin, III. B
Bakay Klára, Balogh Olga, Bencsik Éva, Bencsik Gabriella, Bera Erzsébet, Csudai Etelka, Gáspár Anna, Grumich Mária, Gubík Ferenc, Halasi Béla, Hegedűs Etel, Hudec Mária, Karácsonyi Mária, Kunstár Zsuzsanna, Lehoczky Katalin, Leviczky Aranka, Neumann Anna, Pozsár Erzsébet, Sarovecky Sándor, Simonics Márta, Sucha Erzsébet, Sunyík Márta, Szabó Valéria, Takács Anna, Tömösközy Viola, Vígh Erzsébet, Zima Katalin

Osztályfőnök: Trnavszky Béla, III. C – esti tagozat
Andor Valéria, Benkó Margit, Csontó Eszter, Getler László, Goenyík Margit, Hanula Kornélia, Klebečka István, Lészkó Károly, Molnár Irén, Rožkó Erzsébet, Tungli Pál, Nyéki Valéria

Tanév: 1968/69
Osztályfőnök: Sipos Béla, III. A
Bitter Gábor, Csepec Irén, Csudai Mária, Fótyi Valéria, Gross Edit, Gyuriás József, Holop Magdolna, Jankovics Márta, Kiss László, Krajcsovics Margit, Leczki Edit, Nagy László, Nagy Irén, Romada György, Saláti Etel, Szabó László, Szakállos Magdolna, Tóth Éva, Trnavszky Mária, Varga Anasztázia

Osztályfőnök: Mácsady János, III. B
Bahorec Ilona, Balázs Gyula, Bajnovics Mária, Bartalszky József, Berkesi Péter, Bódis Edit, Czifrík Károly, Détári Rózsa, Fazekas Mária, Garai Valéria, Horváth Géza, Lackó Gabriella, Mácsadi Klára, Molnár László, Molnár Mária, Nagy Nándor, Pozsár Mária, Rák Jolán, Récsei Mária, Rózsa Ágnes, Szolcsánszky Éva, Sztraka Anna, Vezekényi Mária, Vykukel Irén

Osztályfőnök: Urbán György, III. C
Antal Mária, Bagócsi Erzsébet, Czompál Ágota, Csábi Magdolna, Csicsmann Mária, Dékány Erzsébet, Göbölös Irén, Gyurgyanovics Magdaléna, Halaši Éva, Horváth Irén, Hubert Ilona, Kolompár Sándor, Kovács Margit, Kurcz Margit, Kurcz Mária, Molnár János, Németh Júlia, Rotyík Mária, Szabó Anasztázia, Szabó Szerén, Szeksztello Erzsébet, Vank Ella, Veisz Gabriella, Vystrčil Emma, Deák Gyula

Tanév: 1969/70
Osztályfőnök: Nyustyin Ferencné, III. A
Antal Ilona, Bacsa Margit, Baláž József, Balázs Mária, Belák Mária, Compál Ilona, Cserkó Erzsébet, Fazekas Erzsébet, Getler György, Gubík Jenő, Ďuriš Zsuzsanna, Horňák Béla, Kajtár Márta, Kečkeméti Ilona, Kičindi Erzsébet, Kunstár Gizela, Maczák Mária, Mészáros Béla, Muzsík Magdolna, Ördög Rozália, Polcsák Mária, Rašman Katalin, Rubint Etel, Szabó Szerén, Szalma Matild, Slávik Gyula, Šulka István, Svanczár Mária, Tóth Emília

Osztályfőnök: Csernák Lajos, III. B
Balázs Berta, Baranyai Zsuzsa, Bednárik Márta, Benyák Mária, Drevanya Mária, Duba Eta, Faragó Tibor, Fonód Zsuzsa, Gergel Mária, Holop Veronika, Kósa Katalin, Kovács Klára, Kutka Margit, Mágyel Jolán, Marácsek Éva, Molnár Erzsébet, Morvai Katalin, Nyist Margit, Scheili Klára, Szabó Mária, Szilvás Irén, Sztraka Erzsébet, Szűcs Mária, Török József, Varga Éva, Várföldi Zsuzsanna

Tanév: 1970/71
Osztályfőnök: Csomor István, III. A
Berka Éva, Círia Ella, Csomor István, Dávid Zsuzsanna, Dóka Rudolf, Drozdík Sándor, Fazekas Mária, Földi János, Gášpár Mária, Gladics Ilona, Gubík József, Gyalog Ibolya, Horváth Éva, Kassai Ida, Kecskeméty Etel, Mešáros Ferenc, Pehartz Erzsébet, Pomozi Irén, Princzkel Erzsébet, Szabó András, Szalma Margit, Varga Valéria, Viglaš Tibor

Osztályfőnök: Mácsady János, III. B
Baka Éva, Cibula Zoltán, Deák Péter, Dohány Ida, Dóka Gabriella, Fehér Mária, Fekete László, Gábor Magda, Gál Sándor, Hrozina Ilona, Kiss Mária, Mészáros Mária, Nagy Lenke, Óbert Rózsa, Oravec Margit, Raczkó Mária, Sinka Ilona, Sógor Edit, Szalma Éva, Tóth Mária, Závodsky Magda, Kovács Margit

Tanév: 1971/72
Osztályfőnök: Trnavszky Béla, III. C
Andelík Katalin, Bartha Elvíra, Blunár István, Csomor Margit, Deák Rózsa, Hasznos Etelka, Hercz Magdolna, Jancsó Éva, Jónás Judit, Kis-Csomor Erzsébet, Lalák Erzsébet, Lévárdy Zsuzsanna, Lukáč Éva, Madár Mária, Mészáros Katalin, Mezőlaky Erika, Mikola László, Mokoš Irén, Molnár Magdolna, Rózsa Katalin, Sál Ildikó, Szalay Katalin, Slašťan Otília, Tóth István, Török Katalin, Tungli Ilona, Varga Valéria, Zsigmond Irén

Tanév: 1972/73
Osztályfőnök: Sipos Béla, IV. A
Balogh Irén, Bóna Margit, Csudai Edit, Demeter Szerén, Dóka Klára, Dulai Ilona, Garamvölgyi József, Gross Hilda, Halámik András, Horváth Anna, Horváth Magdaléna, Hornyácsek Margit, Karácsonyi Irén, Kelemen Éva, Kotasz Gizella, Kotasz Margit, Kurcz Eszter, Lakatos József, Lehotkai Márta, Molnár Csilla, Muka Magdolna, Németh László, Papp Tibor, Pető Lajos, Szabó Margit, Szúnyogh Valéria, Tatár Éva, Tóth Emma

Osztályfőnök: Urbán György, IV. B
Andor Rozália, Androvič Ferenc, Andruška Zsuzsanna, Bajkai Béla, Bartal Imre, Bednárik Magdolna, Bedros László, Berek Ilona, Béres Mária, Boroš Emma, Demény Margit, Demeter Vilma, Drapka László, Fazekas Gábor, Garai Erzsébet, Guba Ilona, Jamriška Mária, Kálnay Viola, Koháry János, Kováč Nándor, Kováč Rózsa, Kutka Anna, Laczkó Mária, Maronyák Béla, Mészáros Magdolna, Nagy Éva, Pólya Erzsébet, Révész Jolán, Szabó Lajos, Tóth János, Tóth Valéria, Trnavszky Tibor, Urbán Mária

Tanév: 1973/74
Osztályfőnök: Mgr.Nyustyin Ferencné, IV. A
Antal Anna, Bajkay Margit, Balog Gyula, Balog Lujza, Bányi Klára, Forgács Mária, Gyurgyonovics Piroska, Juhás János, Kakas Valéria, Kirmajer Katalin ,Kiss Klára, Kucman Magdolna, Lakatos Kálmán, Mácsadi Etelka, Molnár Ilona, Pompos Melánia, Sági Ágota, Szőllősy János, Urbán Katalin, Vagyovszky Gizella, Varga Endre

Osztályfőnök: Paed.Dr. Princzkel József, IV. B
Antal Éva, Bajkai Gusztáv, Bajkay Elena, Balogh Rozália, Csomor Gabriella, Fazekas Valéria, Kanozsai Erszébet, Kardos Rozália, Kollár Róbert, Kotrusz Magdolna, Lányi Gyula, Molnár Dezső, Molnár Ernő, Németh Lajos, Ördög Edit, Princzkel István, Princzkel József, Reménység Katalin, Škronka Ilona, Tátos Erzsébet, Urbán Zoltán, Újváry József, Václav Izabella, Vykukel Terézia

Tanév: 1974/75
Osztályfőnök: Kurucz Katalin, IV. A
Bedros Gabriella, Benyo Mária, Čásár Ilona, Csuprai Ernő, Daniš Béla, Dikácz Zsuzsanna, Dolog Irén, Dostal Zsuzsa, Gajdoš József, Gál Erika, Gergő Teréz, Koncz József, Kotasz Sándor, Kučera Mária, Markó Katalin, Mészáros Valéria, Molnár Jenő, Németh Valéria, Neviďánsky Erzsébet, Paciga Margit, Révai Irén, Róža Gizella, Szabó Erzsébet, Sabó Márta, Tóth Éva, Vass Mária, Vígh Verona

Osztályfőnök: Mácsady János, IV. B
Antal Anna, Antal Ágnes, Antal Erzsébet I., Antal Erzsébet II., Antal László, Bajkay Béla, Bajkay Tihamér, Császár Zsuzsanna, Csurgai Lajos, Dóka László, Dóka Terézia, Berek Mária, Gubrica Gábor, Gubík István, Juhász Béla, Keserű Eszter, Kóša György, Magát Mária, Mácsady János, Medo Irén, Mészáros Irén, Molnár Erzsébet, Páldi József, Pillárik Éva, Podhorzsky Magdolna, Séda Etel, Stefanovszky Rozália, Szalma Erzsébet, Streda Kornélia, Varga István, Varga Margit

Tanév: 1975/76
Osztályfőnök: Csudai Irén, IV. A
Ács Lehel, Antal Klára, Belaň Pál, Borsos Attila, Csető Dávid, Csomor Éva, Csuprai Jolán, Dávid Zoltán, Diósi Nándor, Dóka Margit, Fazekas Katalin, Fodor Ferenc, Gáspár Erzsébet, Gerő Béla, Jónás Erzsébet, Juhász Ilona, Kiss Béla, Kiss Erzsébet, Lehotkai Ilona, Melecski Rózsa, Mészáros Anna, Olláry Éva, Velicsányi József, Vojtek Valéria

Osztályfőnök: Paed.Dr. Princzkel József, Dr.Biró Béláné, IV. B
Antal Ilona, Bagóči Gizella, Bungyi András, Fekete Zsuzsanna, Gaál Klára, Gombos Béla, Horváth Mária, Karika Berta, Kenyeres Teréz, Kovács Ilona, Kovács Lajos, Križovič Erzsébet, Mánya Kornélia, Molnár Jozefína, Polyák Éva, Lakatoš Teréz, Tomsík Magdolna, Török Éva, Vitál Gizella, Virág Mária, Vörös Margit

Tanév: 1976/77
Osztályfőnök: Paed.Dr. Princzkel József, IV. A
Baka Attila, Balai Klára, Csető Klára, Csillingh János, Danis Erika, Dóka Péter, Gaál Gyula, Gőcze Péter, Horváth Csaba, Janík Valéria, Koháry Tibor, Kuczmann Imre, Lányi László, Markovics Éva, Mihálka Miklós, Molnár Rózsa, Novotny Ilona, Obertol Géza, Pető Gizella, Raj Klára, Suba György, Szabó Szilvia, Suchý István, Tolnai Erzsébet, Tóth György, Tóth Margit, Tóth Mária, Vašš Anna, Viczencz László

Osztályfőnök: Urbán György, IV. B
Abt Erzsébet, Antal Jolán, Bednárik Zsuzsanna, Bohák Nándor, Bottyán Mária, Čemez Éva, Čudai Róbert, Gál István, Hanczko Jolán, Horváth Edit, Jakab Erika, Mezőlaky Margaréta, Németh Tivadar, Strelka Júlia, Rufus Anna, Sál Zsófia, Šimon Zsuzsa, Samko Bernadett, Tóth Ágota, Tóth Ilona, Valach Valéria, Vank Magdolna, Zajacz Katalin

Tanév: 1977/78
Osztályfőnök: Sipos Béla, IV. A
Bungyi Ágnes, Czíria Szilvia, Czúdor Éva, Csomor Jolán, Drbola Éva, Félix Valéria, Gyenge Éva, Chmelovič Péter, Kalász Katalin, Kecskés Erzsébet, Kúcs Erzsébet, Kúcs Vilmos, Kunyík Emerencia, Lőrincz Róbert, Madarász Katalin, Mangult Péter, Mihályko Károly, Mojzeš Júlia, Nágel Katalin, Nagy Zita, Pásztor Lenke, Pomothy Erzsébet, Sipos Ilona, Špek Margit, Svajcer Izabella, Tóth Brigitta, Tóth Erzsébet, Ujlaky Tibor, Urbán Zsolt, Varga Katalin, Venéczi Dorottya

Osztályfőnök: Mgr. Nyustyin Ferencné, IV. B
Bagócsi Edit, Béres Gizella, Brányik Ildikó, Brnák Róbert, Csík Magdolna, Erdélyi László, Ešek Magdolna, Fehér Erzsébet, Klučka Magdolna, Kulcsár László, Labancz Margit, Lakatoš Milan, Lukáč Valéria, Mésároš Erzsébet, Molnár Ágota, Molnár Irén, Nagy Attila, Ördögh Mária, Papp Valéria, Snida Magdolna, Šuhaj László, Szabó Erzsébet, Szabó János, Szelecki Gyula, Tóth Ildikó, Turček Irén, Urbán Gizella, Veszelei Erzsébet, Vystrčil Emese, Žiga Ildikó

Tanév: 1978/79
Osztályfőnök: Trnavszky Béla, IV. A
Bartha Anna, Beňo Rózsa, Csető Sándor, Csilling István, Csontos Edit, Gaál Piroska, Grósz Ágnes, Hegedűs Ildikó, Hercz Irán, Ipolyi Magdolna, Kelemen Kornélia, Kertes Edit, Kováč Gábor, Kováč Gyula, Kovács József, Lőrincz Irén, Menyhár Klára, Mészáros Erzsébet, Mészáros Sándor, Mezőlaky Sarolta, Molnár Erzsébet, Molnár Eszter, Molnár Hajnalka, Ondré Melinda, Parák Valéria, Princzkel Anna, Sághi Ilona, Szabó Valéria, Tóth Tihamér, Urbán László, Urbán Mónika, Vámos Valéria, Vincúr Lajos, Zsigmond Éva

Osztályfőnök: Urbán György, IV. B
Agg Zsuzsanna, Balázs Márta, Bohák Sarolta, Bori Katalin, Császár Viola, Csekei Aranka, Erdélyi Márta, Foltán Emerencia, Hornyák Anna, Hutura Gabriella, Imre Kornél, Józsa Éva, Kišš Gyula, Kovács Olga, Lešťan Erika, Molnár István, Muszka Tibor, Nagy Gabriella, Nagy Tibor, Patyi Mária, Potocky Magdaléna, Šéda Erika, Szabó Ildikó, Szalma Erzsébet, Szobi Emil, Tóth Károly, Tóth Mária, Začka József

Tanév: 1979/80
Osztályfőnök: Kurucz Katalin, IV. A
Antal Irén, Bajkai Anna Ágnes, Balogh Mária, Bernáth Róbert, Borbély Anikó, Bordán Márta, Daniš Róbert, Guba Judit, Hajnal Éva, Hasznos Ernő, Hasznos Jenő, Klačán Etelka, Logacz Tibor, Malota Ferenc, Mészáros Katalin, Michlian Emma, Németh Valéria, Pukša Rózsa, Rácz Kinga, Révész László, Richter László, Szűcs Erika, Takács Erzsébet, Trnavsky Csaba, Varga Attila, Varga Gabriella, Vércse Mária

Osztályfőnök: Mácsady János, IV. B
Baka Vilma, Balogh Valéria, Berek Erzsébet, Csomor Adél, Dóka Erika, Duba Béla, Duba Gyula, Fazekas Éva, Fűri Eszter, Horváth Edit, Klačán Erzsébet, Korentsy Zoltán, Kosztolányi Gábor, Maczvalda Károly, Mikonyi Ágnes, Mokos Klára, Molnár,Margit, Šefčík Judit, Škronka Tibor, Szabó Zsuzsanna, Szakállos Katalin, Szilvás Ernő, Tóth Eszter, Török Laura, Vastag Róbert, Zapletál Gabriella

Selmecbányán érettségiztek: Belák Zsolt, Csenki Éva, Szikora Katalin, Varga Katalin

Tanév: 1980/81
Osztályfőnök: Paed.Dr. Princzkel József, IV. évfolyam
Baranovics Ágnes, Belák Myrtill, Borka Szilvia, Brnák Antal, Buchlovics Brigitta, Cseri Etelka, Csernák Zoltán, Drozdík Diana, Duba Ernő, Fűri János, Gazda Ildikó, Herman Tibor, Hőnyi Lajos, Hutura Eszter, Imre László, Kabáth Magdolna, Kalló Béla, Kiss Szilvia, Koncz Árpád, Kovács Béla, Maraček Éva, Mácsady Klára, Mihál János, Molnár Rózsa, Molnár Tibor, Nagy Gábor, Palkovics Rózsa, Sál Erika, Süveg János, Tar Aranka, Tóth Erzsébet, Viglaš Mária, Gyurgyanovics Gizella

Tanév:1981/82
Osztályfőnök: Mgr. Nyustyin Ferencné, IV. évfolyam
Baka Ella, Baráth László, Belány Judit, Bellus Dániel, Bende Dábor, Bende József, Bányi Zoltán, Berka Csilla, Brányik Zita, Csókás Erzsébet, Csókás Mária, Dudáš Anna, Gubík Árpád, Halaši Tibor, Hutura Ágnes, Ješko Mária, Kovács Vince, Lauró Szilveszter, Levák Ildikó, Majtán Lajos, Mészáros Gyula, Mezőlaky Tibor, Molnár Gábor, Nagy Edit, Nagy Ilona, Németh Valéria, Paparinszky Gizella, Peszeki Irén, Sinko Edit, Szelecky Valéria, Tóth Gabriella, Tóth Katalin, Török Béla, Turay Katalin, Varga Eszter, Židó Hedvig, Zsjak Mária

Tanév: 1982/83
Osztályfőnök: Sipos Béla, IV. A
Bajúsz Márta, Boros Mária, Brath Etel, Bukovinszky Angéla, Búš Mária, Cserba János, Csomor Csilla, Čuvala András, Dániel Lajos, Dudás Éva, Dudás Judit, Fűri Gábor, Molnár Katalin, Nagy Edit, Pénzeš László, Pozbai Anikó, Sebestyén Zsuzsanna, Somogyi Zsuzsanna, Szabó Ferenc, Szádovszky Erzsébet, Tímár János, Torma Róbert, Turay Erika, Víglerszky Gabriella, Zelenyák Attila

Osztályfőnök: Gubík Jenő, IV. B
Almási László, Bánovszky Ilona, Fúró Katalin, Fodor Emil, Gunyics Mária, Hornyák Attila, Hugyecz Aranka, Hutura Mária, Kabai Lenke, Križan Gizella, Malota Szilvia, Mácsadi Ágota, Mádel Lajos, Mokos Attila, Molnár Géza, Molnár Lívia, N.Csomor Erika, Slašťan Renáta, Taliga Szilvia, Tóth Lívia, Valkovič Attila, Varga József, Varga Júlia

Tanév: 1983/84
Osztályfőnök: Viglaš Tibor, IV. A
Ákossy Erika, Baka Valéria, Balai Erika, Balya Zoltán, Bárczi Ágnes, Bathó Magdolna, Bohák Anikó, Brath Zoltán, Cseri Margit, Csík Dorottya, Diósi Valéria, Duba Irén, Gyepeš Klára, Kanozsai Éva, Katona Attila, Kovács Olga, Kricsmérik Ernő, Laczkó Nóra, Lebocz Teréz, Nagy Katalin, Pólya Csaba, Šaš Sándor, Šuhaj András, Szabó Csilla, Tamás Ferdinánd, Torma Mária, Tóth Ildikó, Tóth Szilvia, Trnavszky Gábor, Víg Melinda

Osztályfőnök: Mácsady János, IV. B
Balázs Ildikó, Balla Zoltán, Balog Péter, Berek Zita, Béres Gábor, Csekei Lajos, Csomor Rózsa, Csudai Mária, Duba Edit, Halda Gábor, Hangya Katalin, Horváth Klára, Imre Anikó, Kabai Ildikó, Kabáth László, Klačan Judit, Mészáros Ferenc, Molnár Mónika, Nagy Eleonóra, Nagy Gabriella, Palkovics Mária, Parák Ildikó, Skuta Anikó, Srna Leona, Szakál Attila, Tóbi Teréz

Tanév: 1984/85
Osztályfőnök: Kurucz Katalin, IV. A
Baka Tibor, Baláž László, Bartal Lívia, Bartha Ildikó, Bánovszky Antal, Bott Pál, Dánó Erzsébet, Fekete Zoltán, Fűri Sándor, Gunda Melinda, Harcsa Éva, Hengerics Judit, Kardos Teréz, Klenko Erzsébet, Kmecs Teodóra, Kraus Erika, Lőrincz Katalin, Mezőszállási Péter, Nagy Emil, Peczen Melinda, Sipos Anikó, Somogyi Erzsébet, Spányik Erzsébet, Šuba Attila, Szabó Szilvia, Vereš Mónika, Veszelei Éva

Osztályfőnökök: Trnavszky Béla, Viglaš Tibor, IV. B
Balázs Gabriella, Balog Szilvia, Bende Andrea, Bene Valéria, Csető Tünde, Csudai Erika, Diósi Tímea, Fazekas Csaba, Fűri Gabriella, Gaál Mária, Gobodi Gábor, Hajpál Gabriella, Hutura Zsolt, Kiss Margit, Koncsal Györgyi, Kozma Éva, Mészáros Zoltán, Mocsi Attila, Mocsi Anasztázia, Molnár László, Nágel Beáta, Pastier Erika, Révész Gyula, Somogyi Ilona, Sztraňák Ivett, Szilvás Attila, Tigyi Ilona, Tóth Éva

Tanév: 1985/86
Osztályfőnökök: Mgr. Nyustyin Ferencné, Menčík Viera, IV. A
Ambrus László, Antal Mónika, Baláži Lenke, Csala Zsolt, Csuvala Hajnalka, Czigler Éva, Dalmady Égnes, Duba Eszter, Fehér László, Gaál Éva, Grósz Gábor, Hamar Szilveszter, Kohút Pál, Juhász Róbert, Kovács Anita, Krizsan Ágota, Lupták Mária, Matyó József, Mésároš Renáta, Nyitrai József, Récsei Róbert, Révész Rózsa, Schmidt Magdolna, Szabó Renáta, Szerződy Anna, Szurdi Adrianna, Tar Tünde, Vavró Eduárd, Veszprémi Beáta, Zsidó Ingrid

Osztályfőnökök: Dr. Laczkóné Erdélyi Margit, Dr. Biró Béláné, IV. B
Berek Géza, Berkula Erika, Bohák Judit, Csekei Edit, Csenger Beáta, Cseri Zsuzsanna, Dulai Sándor, Gergő Veronika, Góra Zsolt, Kajtár Zsuzsanna, Keserű Katalin, Kiszel Erika, Komáromi Attila, Kozma Árpád, Máčadi Katalin, Medve Erzsébet, Méri János, Molnár Imre, Šafár András, Somogyi Mária, Švec Margit, Szelecki Kornélia, Szilva Valéria, Szúnyogh Anikó, Trnavsky Mónika, Turányi Erika, Urbán Emőke, Urgács Katalin, Varga Márta, Vrábel Attila, Harmadi Katalin

Tanév: 1986/87
Osztályfőnök: Gubík Jenő, IV. A
Balla Péter, Béres Mária, Cseri Ildikó, Csomor Csilla, Dóka Eleonóra, Duba Gábor, Dunajsky Zsófia, Göbő Zsuzsanna, Juhász Erika, Kicsindi Enikő, Kreko Igor, Lészkó György, Mánya Anna, Molnár Ivett, Molnár Péter, Nagy Ilona

Osztályfőnökök: Sipos Béla, Urbán György, IV. B
András Katalin, Buchlovics Péter, Dencső Adrianna, Farkas György, Fraj Erika, Gáspár Katalin, Juhász József, Levák Szilvia, Miklós Zsuzsanna, Molnár Erzsébet, Palkovics Gyöngyvér, Pál Roland, Šándor Szilvia, Šipoš Márta, Szrena Tünde, Tóth Katalin, Tóth Norbert, Zsigmond Árpád

Tanév: 1987/88
Osztályfőnök: Gubíkné H. Mária, IV. A
Baka Zsolt, Bartalos Júlia, Berek Erika, Bósa Ildikó, Csenger Angelika, Csető Zsolt, Fazekaš Edit, Fűri Szilvia, Koncsal Éva, Kozák Ildikó, Köteles Péter, Kunstár Erzsébet, Kusek Melinda, Laszab Judit, Lupták Mária, Mészáros Andrea, Molnár Rozália, Németh Zoltán, Patassy Lehel, Pólya Zsolt, Szakál Tímea, Slušník Beáta, Taliga Emőke, Turczi Zoltán, Varga Ildikó

Osztályfőnök: Mácsady János, IV. B Annus Eszter, Babinec Ildikó, Belák Zoltán, Benčík Irén, Boldoghy Olivér, Ciglán Ivett, Diósi Júlia, Dudás Szilvia, Fehér Péter, Földi Gabriella, Gaál Gábor, Hajzer Katalin, Kardos Gizella, Kormosi Lajos, Kozma Hajnalka, Martinkovič Gabriella, Mészáros Szilvia, Pál Attila, Pék Marianna, Szabó Adrienn, Solčánsky Mária, Takács Zsuzsanna

Tanév: 1988/89
Osztályfőnök: Fekete Sándorné, IV. A Antal Attila, Balázs Andrea, Balogh Szilárd, Bósa Zsolt, Csenger Zsolt, Drenka Beáta, Duchoň Éva, Fašanga Éva, Göbő Sándor, Chmelina Csaba, Karás Gizella, Kiss Adrienn, Konkoly Ildikó, Kosztolányi József, Kónya Szilvia, Laszab Angelika, Nagy Tünde, Nyúl Péter, Sándor Ildikó, Sándor Péter, Snírer Gyula, Strehajka Olga, Szabó Mónika, Szabó Renáta

Osztályfőnökök: Bogolepova D. Klára, Ondrusz Anna, (2 – 3.évf), IV. B
Bandor Éva, Csenky Gabriella, Csabay Csilla, Ecsek Györgyi, Félix Mária, Hajdú Árpád, Halász Zsolt, Hegedűs Katalin, Juhász Ingrid, Kovács Pál, Miklós Zoltán, Nagy Claudia, Oláh Henriett, Palacka László, Suba Andrea, Szabó Szilvia, Takács Anett, Uram János, Uram Zoltán, Urbán Gábor, Sümegh László, Mikušík László, Menčík Béla – externista

Tanév: 1989/90
Osztályfőnök: Kurucz Katalin, IV. A
Baka Irén, Balogh Mária, Bolgár Rita, Csonthó Zoltán, Dinnyés László, Farkasdi Zsanett, Holi Ivett, Hopka Attila, Hyrner Brigitta, Kapusta Ildikó, Kiszelica Renáta, Krecsmer Szilvia, Kurcz Vera, Nagy Géza, Nyustyin Andrea, Peczen Árpád, Puksa Ferenc, Szilvás Andrea, Tóth Ildikó, Vámos Mónika, Viczencz Gábor

Osztályfőnök: Dr. Biró Béláné, IV. B
Bohák Zsolt, Bokros Scarlet, Csicsman Diana, Dulai Ágota, Éder Edit, Farkaš Valéria, Géczy Ildikó, Gyepes Róbert, Juhász Éva, Mészáros Adrienn, Mikes Kasmán István, Molnár László, Molnár Mytill, Nagy Tibor, Ondró Andrea, Pásztor Árpád, Šereš Tünde, Stellár László, Švancár Bernadett, Tóth Andrea, Tóth Ildikó, Valkovič Gábor, Strúbel Anikó

Tanév: 1990/91
Osztályfőnökök: Gubík Jenő, RNDr. Balázs Lajos, IV. A
Adamcsek Anita, Annus Angelika, Benyák Adrienn, Béres Beáta, Blunár Csaba, Csókás Csaba, Drenka Gábor, Dudás Beáta, Fazekas Ildikó, Frasch Angelika, Gunda Éva, Major Róbert, Molnár Zsolt, Nagy Zsolt, Pásztor Péter, Rajcsó Ingrid, Reménység Renáta, Simkó Csaba, Topán Annamária, Turczi Angéla, Varga Enikő, Varga Erika, Verebes Gyöngyvér, Wurster Kinga, Neviďánsky Katalin

Osztályfőnök: Menčík Viera, IV. B
Bánovszky Gábor, Birčák József, Bokroš Zoltán, Csomor Renáta, Fazekaš Károly, Feketš Lívia, Fraj Angelika, Horváth Alena, Józsa Sándor, Krištóf Krisztina, Križan Andrea, Missík Andrea, Morvai Marian, Perizs Gabriella, Podhorszky Ildikó, Pólya Enikő, Šipoš Mária, Trnavsky Mária, Veszelei Anita, Vizi Marianna, Cseri Szilvia, Kormosi Zita

Tanév: 1991/92
Osztályfőnök: Ondrusz Anna, IV. A
Ármai Erik, Benyák Ildikó, Bertók Zsuzsanna, Bohák Ágnes, Compál Ildikó, Csenger Géza, Csomor Judit, Debnár Veronika, Hájoš Szilvia, Kassai Zoltán, Kúcs Zsófia, Lányi Árpád, Malček Tünde, Mészáros Mária, Mikes Kasmán Andrea, Miklós Erzsébet, Pap Zoltán, Parák Edit, Škultéti Tibor, Tóth Adrienn, Tóth Andrea, Tóth Judit, Melicher Anett, Dudás Klára

Osztályfőnök: Gubíkné H. Mária, IV. B
Adamcsek Beáta, Balya Zsuzsa, Bednárik Anikó, Csicsmann Éva, Dánó Ervin, Fazekas Ferdinánd, Király Erika, Kmeť Anita, Lészkó Tamás, Markolt Anna, Molnár Erzsébet, Müller Erika, Pólya Attila, Sógor Alíz, Szabó Szilvia, Szakál Henriett, Tóth Sándor, Török Edit, Varga Éva, Koncz Klaudia, Bényi Anett

Tanév: 1992/93
Osztályfőnökök: Fekete Sándorné, Ing. Martosy Ilona, IV. A
Balla Krisztina, Bednárik Ildikó, Berek Erika, Bitter István, Bokros Melinda, Dubai Katalin, Fiala Mónika, Gubík Erzsébet, Hajdú Ildikó, Kosztolányi Anikó, Mihók Norbert, Molnár Katalin, Pál Katalin, Podhorszky Péter, Rákóczi Mária, Szántó József, Szobi Katalin, Tolnai Szabolcs, Tóth Andrea, Molnár Mónika

Osztályfőnök: Bogolepova D. Klára, IV. B
Androvics Attila, Biró Csaba, Brachna Szilvia, Csonthó Csaba, Farkas Tímea, Kiss Katalin, Malček István, Molnár Otília, Ozsvald Lívia, Pereszlényi Ildikó, Rédli Annamária, Rohács Katalin, Sweiger Tünde, Suba Péter, Sütő Ilona, Szolcsánszky Zsolt, Sztranyák Szilvia, Taliga Tünde, Volf Csilla, Wurster Karla

Tanév: 1993/94
Osztályfőnökök: PhDr. Erdős Rudolfné, Cserba Katalin, IV.A
Bartalos Ilona, Bényi Margaréta, Bohák Bernadett, Csudai Henriett, Dávid Hajnalka, Demeter Ildikó, Erdős Emőke, Feketš Sarolta, Gábor Erzsébet, Gyulai József, Horváth Andrea, Koczka Andrea, Koczka Rita, Kovács Zsuzsa, Križovič Laura, Krnčan József, Kúcs Viktória, Mihók Edgár, Puksa Zsolt, Roháč Krisztina, Šarovecky Szilvia, Žákovič Andrea, Žilinsky Rózsa, Forgács András

Osztályfőnök: Mgr. Nyustyin Ferencné, IV. B
Alt Mónika, Ábel Zoltán, Ármai Adrián, Berecz Levente, Béres Zita, Buchlovics Dorisz, Dávid Mária, Duhony József, Gubík Anikó, Hebixer András, Horváth Csilla, Kajtár Károly, Libárdi Annamária, Mácsai Tibor, Missík Szilvia, Molnár Enikő, Nyitrai Annamária, Pakusza Zsolt, Tímár Zsolt, Tóth Zsolt, Zajacz Norbert, Csernyák Henriett, Szelecký Viktória, Levický Arnold

Tanév: 1994/95
Osztályfőnök: Kurucz Katalin, IV. A
Balla Szilvia, Bankó Anett, Bényi Gabriella, Bitter Gabriella, Bohák Fatime, Farkas Anita, Farkas Éva, Gardian Zsuzsanna, Horváth Beáta, Jankuš Denisa, Kohút Rózsa, Kovács Melinda, Kozma Denisa, Leczki Szilvia, Mésároš Etel, Mészáros Edit, Papp Lívia, Pető Gabriella, Raj Szilvia, Sautner Martina, Szabó Beáta, Szabó Szabolcs, Szalay Anasztázia, Tátos Katalin, Tóth Zsuzsanna, Varga Melinda, Vencel Csaba, Vincze Mónika, Žilinsky Erika, Kovács Attila, Molnár Szilvia

Osztályfőnök: RNDr. Balázs Lajos, IV. B
Adamcsek Csaba, Alt István, Bajkai Péter, Barboráš Mária, Bitter Henriett, Császár Ottó, Diószegi Zsolt, Dudás Klára, Filipovics Csaba, Gubík Ágnes, Gubricza Ildikó, Henzel Erzsébet, Kiss Katalin, Lalák Erika, Líška Zsanett, Mangult Szilárd, Mészáros Ágnes, Nagy Gábor, Nagy Péter, Pólya Csaba, Rási Szabolcs, Rédli Krisztián, Šoóky Krisztián, Tóth Ilona, Tóth Katalin, Vicze Mária, Vitál Veronika, Andruska Csaba

Tanév: 1995/96
Osztályfőnök: Menčík Viera, IV. A
Ambrus Jana, Banda Katalin, Beňadik Anett, Beňo Andrea, Búzás Georgina, Farkas Szilvia, Garamvölgyi Szilvia, Herbácskó Norbert, Király Denis, Kremmer Szabolcs, Kurali Annamária, Levák Adrianna, Mészáros Katalin, Porubszky Anikó, Radics Ildikó, Reménység Bernadett, Szabó Ildikó, Szőköl Zsuzsanna, Sárai Mária, Takács László, Török Edina, Virág Róbert, Kiss Éva, Benyo Zsanett, Szmuda Őrs

Osztályfőnökök: RNDr. Kuczmann Imre, Bogolepova D. Klára, IV. B
Barborás Júlia, Bugyi Balázs, Czigler Mónika, Czomplár Krisztina, Csomor György, Csontó Csaba, Danis Gyula, Fašanga János, Jarábek Judit, Komisár Csaba, Kurali Éva, Pásztor Lajos, Rudas Anikó, Suba Andrea, Tapló Szilvia, Tarr Diana, Valach Csilla, Vitál Mária, Židó Péter

Tanév: 1996/97
Osztályfőnök: Gubíkné H. Mária, IV. A
Blunár Tibor, Bogolepova Mária, Borka Beáta, Čatloš Tímea, Csókás Anita, Dóžicky Zsuzsanna, Dudáš Marianna, Jankuš Zsolt, Kajtár Éva, Kálnai Zsuzsanna, Kasnyík Andrea, Kassai Mária, Kiš Brigitta, Lackó Éva, MemerscheimerÉva, Molnár Anikó, Nádasdi Zsófia, Pető Zsuzsanna, Raj Ildikó, Szalay Adrienn, Szobi Ildikó, Török Margaréta

Osztályfőnök: Ondrusz Anna (1993/96), Duchoň Gábor (1996/97), IV. B
Abonyi Andrea, Ákossy András, Baka Anita, Balla Ernő, Balla Gábor, Baláž Barbara, Balogh Pál, Fóthy Zoltán, Garai Zsuzsanna, Gieróń Tímea, Gieróń Zbigniew, Horváth Kinga, Kurali Judit, Markovič Imre, Nyúl Rita, Peszeki Péter, Polák Noémi, Schorsch Henrietta, Skuta Tímea, Váczi Péter, Viczencz Zoltán, Falusi Tamás

Tanév: 1997/98
Osztályfőnök: Ing. Martosy Ilona, IV. A
Bankó Melinda, Bernáth György, Blunár Zsuzsanna, Dániel Zoltán, Diósi Alica, Dóžický Zoltán, Fábry Péter, Garamvölgyi Gábor, Gáloš Andrea, Kepka Márk, Kisel Attila, Kiss Anita, Kisely Annamária, Magyar Kornélia, Patuš Ildikó, Pompos Gábor, Rák Norbert, Reisch Tímea, Rudas Beáta, Šuba Ilona, Tallósi Nikoletta, Tórh Adrián, Tóth Otília, Váczi Judit, Szabó Olga

Osztályfőnök: Mgr. Nyustyin Ferencné, IV. B
Antal Viktória, Bagócsi Anikó, Bahík Attila, Balázs Gábor, Brachna Anikó, Dávid Andrea, Demjanics Mária, Diószegi Krisztián, Dutkiewicz Tibor, Farkaš Attila, Ferencz Csilla, Horváth Edit, Juhász Andrea, Komisár Elvíra, Kováč Nóra, Kraus Terézia, Lányi Dávid, Mácsai Adrianna, Mangult Mónika, Mészáros Zsófia, Mikeš László, Mojzeš Zsanett, Rigó Viktória, Rusňák Ferenc, Struhár Tibor, Sugár Gábor, Szimondel Éva, Tóth Anikó, Valach Zoltán, Varga Gábor, Veszelei Ildikó, Vrábel Krisztián

Tanév: 1998/99
Osztályfőnök: Cserba Katalin, IV. A
Balla Andrea, Belák Mária, Bóna Erika, Chlapáč Erika, Diósi Melinda, Duhony Zsuzsanna, Gál Blanka, Géczi Tóth Anett, Göbő Viktória, Gyulai Zsolt, Hegedűs Éva, Illéš Ilona, Kačmarik Attila, Koncz Diana, Mangult Gergely, Nagy Péter, Nap László, Šuba András, Szalma Szilvia, Ujváry Andrea, Urbán Imre, Vencel Csilla, Vojtényi Nikoletta, Vrábel Veronika, Ecsek Mária

Osztályfőnök: Ing. Müller Péter (1995/97), Mgr. Tóth Mária (1997/99), IV. B
Bogolepov Pál, Császár Andrea, Čásár Annamária, Csillingh Csaba, Csontó István, Demjanics Katalin, Farkaš Ida, Farkaš Tímea, Fekete Sándor, Fóthy Zsolt, Garai Szabolcs, Gubík Edit, Hegedűs Péter, Horváth Lívia, Jarábek Erzsébet, Molnár Veronika, Nagy Péter, Podhorsky Anita, Šulka Zoltán, Szabó Viktor, Szántó Anita, Tapló Katalin, Varga Roman, Zsigmond Gábor, Berecz Emese

Tanév: 1999/00
Osztályfőnök:, Kurucz Katalin, IV. A
Banda Éva, Bernáth Sarolta, Bertók Ildikó, Blaškovič Gergely, Blunár Sylvia, Čákváry Ivett, Dávid Adrianna, Forgács Zsuzsanna, Hajdú Erzsébet, Hikkel Réka, Horváth Tünde, Kozák Jolán, Molnár Gergely, Nagy Piroska, Péli Emma, Polák Péter, Šógor Sarolta, Szöcs Anikó, Szőköl Katalin, Urbán Zsuzsanna, Vasaráb Péter, Molnár Mónika, Michlo Dominika, Morvai Tünde

Osztályfőnök: Dóka Erika, IV. B
Balai Tamás, Balesz Károly, Balog Norbert, Bitter Bernadett, Bokroš Judit, Bungyi Katalin, Čenky Annamária, Fuszko Roland, Gyürki István, Gyürki Denisa, Kardoš Árpád, Kiss Zsolt, Kolár Zsanett, Kramár Péter, Líška János, Markovics Anna, Mezőlaky Emőke, Mikeš Mária, Mojzeš István, Molnár Réka, Sági Éva, Suba Krisztina, Tóth Tímea, Ürge Mátyás, Varga Richard, Horváth Lívia, Nagy Tibor, Žila Bernadett

Tanév: 2000/01
Osztályfőnök: Duchoň Gábor, IV. A
Bacsa Erika, Bajkay Otília, Bogyó Krisztina, Černák Gabriella, Gubík Stella, Kaszmán Katalin, Kiseľ Veronika, Kraus Annamária, Kuňa Zsuzsanna, Nagy Réka, Ondrušek Judit, Pető Nikoletta, Porubszky Krisztián, Seres Vivienn, Szabó Attila, Vincúr Erika
Osztályfőnök: Duchoň Gábor (97/98), Bogolepova Klára (98/01), IV. B
Ákossy Zoltán, Bahík Zsolt, Bajkay Otília, Batár Ágnes, Bolemant Veronika, Csillingh Szilvia, Dancsa Tímea, Dombai Adrienn, Gulyás István, Jankuš Anita, László Katalin, Mocsári Csilla, Polák Katalin, Šoóky Marianna, Tarr Dávid, Tátrai Viktória, Tóth Angelika, Tóth Endre, Lipták József

Tanév: 2001/02
Osztályfőnök: Gubíkné H. Mária, IV.
Antal Anna, Balla Bábor, Balogh Gabriella, Bélik Anita, Bóna Róbert, Czíria Ernő, Dohány Klára, Faragó Marianna, Fehér Tímea, Halámik Barbara, Kačmarik Krisztián, Kácsor Edina, Kovács Bea, Lipták László, Molnár Orsolya, Oláh Annamária, Oršulík Katalin, Pintes Andrea, Stričko Éva, Tóth Barbara, Tőke Katalin, Turček Nikoletta, Výboch Erika

Tanév: 2002/03
Osztályfőnök: Ing. Martosy Ilona (1999/00), Mgr. Tóth Mária (2000/2003), IV.
Androvič Zsuzsanna, Barec Norbert, Benefi Zoltán, Buzáši Norbert, Foltán Ferenc, Fűri Gábor, Gubík Andrea, Halúz Márta, Kováč Andor, Kovančík Anikó, Mierka Zoltán, Molnár Adrián, Molnár Ildikó, Pásztor Gábor, Péli Péter, Schenko János, Sebestyén Tímea, Szabó Viktor, Ürge Ágnes, Závodsky Csilla, Duchony Gergely, Novák Katalin

Tanév: 2003/04
Osztályfőnök: Gubík Jenő (2000/01), Dóka Erika (2001/04), IV. A
Bacsa Mónika, Balya Szilvia, Barecz Szabina, Bednárik Attila, Benyák József, Drevaňa Sándor, Hédervári Ildikó, Horváth Éva, Horváth Ilona, Kramár Gyula, Kramár Tibor, László Mária, Piršel Szabolcs, Princzkel Dániel, Sivák Tibor, Tóth Gizella, Varga Anikó

Osztályfőnök: Jedlička Péter (2000/02), Gubíkné H. Mária (2002/2004), IV. B
Bitter Zsófia, Csomor Zsuzsanna, Dudáš Erika, Haris Péter, Kučera Klára, Ondrušek Edit, Rigó László, Sajka Zsuzsanna, Saskői Linda, Svoren Ákos, Szusztor Éva, Tar Éva, Urbán Bea, Veselovský János, Peseky Róbert, Gyalog Rita

Tanév: 2004/05
Osztályfőnök: RNDr. Kuczmann Imre (2001), Bogolepova Klára (2002/05), IV. A
Balázs István, Dostál György, Garai Balázs, Hevesi Edit, Kaszmán Zoltán, Kádasi Krisztián, Morauszki András, Németh Henrietta, Potocký György, Princzkel Tamás, Rózsa Szilvia, Štefánek Marianna, Struhár Péter, Szabó Andrea, Sztankovics Zsófia, Turza Krisztián, Víg Ildikó, Víg Tibor

Osztályfőnök: Mgr. Repka István (2001/02), Bogolepova Klára (2002/03), Ing. Martosy Ilona (2003/05), IV. B
Balogh Beatrica, Bócz Lívia, Boroš Krisztína, Dulai Attila, Gál Bernadett, Gubík Zoltán, Galči Andrea, Horváth Judit, Mezőlaky Dóra, Molnár Éva, Molnár István, Michlo Annamária, Oršulík Annamária, Šafár Attila, Sivák Péter, Szőllősy Attila, Tóth Dávid, Turček Veronika, Kovács Attila, Varga Anikó

Tanév: 2005/06
Osztályfőnök: Duchoň Gábor, IV. A

Duchon Gabi osztálya

Baranyai Nikoletta, Bogolepova Viktória, Dávid Patrícia, Duba Ildikó, Fűri Roland, Gubrica László, Hajpál Veronika, Horváth Mária, Košán Melinda, Linter Zsuzsanna, Princzkel Szandra, Richter Zsuzsanna, Sokol Zsuzsanna, Svoren Emőke, Szobi Szabolcs, Tóth Attila, Tóth Melinda

Osztályfőnök: Duchoň Gábor (2002/03), Mgr. Židó Péter (2003/2006), IV. A
Zidó Peti osztálya

Androvics Rudolf, Baka Szilvia, Balesz Katalin, Bertók Anikó, Bracsok Anita, Černák Andrea, Galči Lívia, Gubík Tamás, Juhász Róbert, Koczó Csaba, Méry Mónika, Molnár Ildikó, Pompos Krisztína, Szabó Ákos, Stričko Viktória, Tomašovsky Katalin, Turček Tibor