Tanári kar

Igazgatók:

Név Tanév
1. Szentiványi Gyula 1956–1958
2. Dudich Sándor 1958/1959
3. Göbő Lajos 1959–1965
4. Gerő János 1965–1983
5. Zábrenszky Imre 1983–1987
6. Zámbó Lajos 1987–1991. január 30.
7. Gubík Jenő 1991. február 1.–1998. március 2.
8. Menčík Viera 1998. március 3.–1998. augusztus 23.
9. Repka István 1998. augusztus 24.–2001. január 31.
10. Menčík Viera 2001. február 1.–2006. június 30.
11. Cserba Katalin 2006. július 1.–

Igazgatóhelyettesek:

Név Tanév
1. Gasparík Sándor 1958/1959
2. Dudich Sándor 1959–1965
3. Csomor István 1967-től 1972-ig megszakításokkal
4. Horváth István 1972–1974
5. Nyustyin Ferencné 1983–1991. január 30.
6. Nagy Béla 1991. február 1.–2001. augusztus 31.
7. Tóth Mária 2001. szeptember 1.–napjainkig

Pedagógusok:

Név: Szak (végzettség):
1. Ábel Emese magyar nyelv–angol nyelv
2. Antal Jenő agrármérnök
3. Árva Boglárka földrajz–ökológia
4. Baka András földrajz
5. Baka Szilvia kémia–biológia
6. Balázs Lajos matematika–számítástechnika
7. Balla Éva magyar nyelv–szlovák nyelv
8. Biricz Tibor testnevelés
9. Biró Béláné magyar nyelv–szlovák nyelv
10. Bogolepova Klára angol nyelv–orosz nyelv
11. Borvákné Csudai Irén magyar nyelv–matematika
12. Czajtányi Gyula fizika
13. Császár Zsuzsanna kémia–biológia
14. Cserba Katalin történelem–orosz nyelv–polgári nevelés
15. Csernák Lajos matematika–fizika
16. Csernák Lajosné német nyelv
17. Dóka Erika magyar nyelv–szlovák nyelv–német nyelv
18. Dubnická Marta szlovák nyelv–német nyelv
19. Duchoň Gábor testnevelés és sport
20. Dudich Éva kémia–biológia
21. Erdős Rudolfné orosz nyelv–földrajz
22. Farkas Gyula matematika–fizika
23. Farkas Gyuláné kémia–biológia
24. Fašanga Jánosné biológia–földrajz
25. Fekete Sándorné matematika–kémia
26. Főző Zoltán fizika–számítástechnika (gépészmérnök)
27. Gróf Katalin magyar nyelv–szlovák nyelv
28. Gubíkné H. Mária magyar nyelv–esztétika
29. Ivanič Emil agrármérnök
30. Izsóf Edit kémia–biológia
31. Jaďuď Adrienn építészmérnök
32. Jankus Zsolt magyar nyelv–szlovák nyelv
33. Jedlička Péter matematika–számítástechnika
34. Horváth Kinga matematika–ábrázoló geometria
35. Keszeg János magyar nyelv–testnevelés
36. Kepka Márk történelem–szlovák nyelv
37. Kuczmann Imre matematika–fizika
38. Kuczmann Erika matematika–orosz nyelv
39. Kulcsár Béla matematika–fizika
40. Kurucz Katalin magyar nyelv–szlovák nyelv
41. Kuzma Margit kémia–biológia
42. Laczkóné E. Margit magyar nyelv–szlovák nyelv
43. Macková Viola szlovák nyelv
44. Martosy Györgyné biológia (agrármérnök)
45. Menčík Viera német nyelv–orosz nyelv
46. Mácsady János kémia–biológia
47. Mészáros Mária matematika–fizika
48. Molnár Gergely kémia–biológia
49. Müller Péter fizika (atomfizikus)
50. Nagy Sándor számítástechnika
51. Nyustyin Ferencné matematika–fizika
52. Ondrusz Anna magyar nyelv–szlovák nyelv
53. Oravecz Anna szlovák nyelv–angol nyelv
54. Pölhösné M. Margaréta történelem–etika (régész)
55. Princzkel József testnevelés
56. Rusňák Ferencné szlovák nyelv
57. Sebestyén Ferenc testnevelés
58. Semetke Magdolna magyar nyelv–szlovák nyelv
59. Simunek Ernőné testnevelés
60. Sipos Béla magyar nyelv–történelem
61. Sokolová Katarína szlovák nyelv
62. Šoóky Krisztián fizika–számítástechnika
63. Štimmelová Eva szlovák nyelv
64. Szabó Ilona szlovák nyelv–orosz nyelv
65. Szobi Márta szlovák nyelv
66. Tarr László szlovák nyelv–testnevelés–zenei nevelés
67. Tok Béla magyar nyelv–történelem
68. Tóth Attila magyar nyelv–történelem
69. Tóth Mária kémia–biológia
70. Török Jenő magyar nyelv–történelem
71. Trnavszky Béla matematika–fizika
72. Urbán György magyar nyelv–orosz nyelv
73. Viglaš Tibor matematika–fizika
74. Verebes Anna angol nyelv–szlovák nyelv
75. Viczencz Gábor angol nyelv–magyar nyelv
76. Virág Zsanett angol nyelv
77. Zámbó Lajos gépészmérnök
78. Židó Péter földrajz–ökológia

Külső tanerők:

Név: Szak (végzettség):
1. Baka Zsuzsanna képzőművészeti nevelés
2. Belák Klára hittan
3. Begai Edit kémia–biológia
4. Csicsmanné M. Vilma gépírás
5. Demeter Ildikó német nyelv
6. Dostál Marian számítástechnika
7. Dulai Ferenc testnevelés
8. Fábry Péter magyar nyelv–esztétika
9. Galgóczi Rudolf hittan
10. Garamvölgyi Szilvia zenei nevelés–képzőművészeti nevelés
11. Gunyics János német nyelv
12. Hegedűs István mezőgazdaság
13. Horváth Géza az énekkar vezetője
14. Horváth Gézáné földrajz
15. Ivanics János az énekkar vezetője
16. Jónás Ilona német nyelv
17. Kardos Mónika kémia
18. Končalová Nadežda német nyelv
19. Koncsal Éva számítástechnika
20. Köteles Péter történelem
21. Kováč Rita matematika
22. Križovič Laura német nyelv
23. Kürthy Tamás hittan
24. Latham Matthew angol
25. Lépes Lóránt hittan
26. Mádel Lajos mértani rajz
27. Markolt Anna német nyelv
28. Meliška Jozef autóiskola
29. Mezőlaky Gábor számítástechnika
30. Miklós Zoltánné magyar nyelv–szlovák nyelv
31. Nyustyin Ferenc orosz nyelv
32. Máté Anikó számítástechnika
33. Melczer László számítástechnika
34. Molnár András az énekkar vezetője
35. Molnár Vilma ügyvitel
36. Pál Katalin angol nyelv
37. Parák András autóiskola
38. Pintes Andrea angol
39. Pomothy Béla ügyvitel
40. Pólya Attila számítástechnika
41. Pólya Zsolt fizika
42. Princzkel Józsefné a gimnasztikai szakkör vezetője
43. Révész Tibor hittan
44. Skladan Karol autóiskola
45. Szabó Lajos autóiskola
46. Szakál László János hittan
47. Szárazová Erika szlovák nyelv
48. Šoóky Marianna a színjátszókör vezetője
49. Tar Myrtil számítástechnika (informatikagyakorlat)
50. Tárniková Anna gimnasztika
51. Trnavszky Gábor testnevelés
52. Turczi Angéla angol nyelv
53. Vaneková Zdenka szlovák nyelv–német nyelv
54. Varga Tibor testnevelés
55. Verebes Gyöngyvér hittan
56. Vizi István matematika

Megj.: A neveket a tudományos fokozatok feltüntetése nélkül közöljük.