Fiatal alkotók 2016

By , 2016. április 29., péntek

2016. április 26. és 28. között a nyitrai Agrokomplex állami vállalat vásárközpontjában az idei évben 24. alkalommal rendezték meg a Fiatal alkotók 2016 elnevezésű prezentációs kiállítást, amelynek Nyitra Megye Önkormányzata is társszervezője volt.

A Fiatal alkotók 2016 nem csupán a szlovákiai szakközépiskolások, gimnáziumok munkáit és termékeit mutatja be, hanem külföldi középiskolások alkotásait is.  A kiállítás részét képezik a tanulók ügyességét igazoló versenyek, divatbemutatók, valamint egyéni, ill. csoportos tánc-, gimnasztikai- és énekfellépések. A mi iskolánk idén másodszor kapcsolódott be a neves rendezvénybe. A Comenius tehetséges tanulóit:

1.énekkel Riedl Regina (III.): SIA – Soon We´ll Be Found

2.tánccal a Be Happy! csoport: Récsei Emőke, Mézes Angéla (III.), Pólya Tamara, Mészáros Rebeka (II.)

3.sporttal a Thunderbarz csapat: Šiko Denis, Sári Zsombor (III.), Sokol László (I.), Rajmund Dudáš képviselték. Fantasztikus sikert arattak. Gratulálunk és köszönjük!

Az idén tanulóink által készített alkotásokkal is képviseltettük magunkat a rendezvényen. /Album/

Mindannyian egyetértünk abban, hogy a rendezvény nagy buli volt!