Alma-nap 2015-ben

By , 2015. december 2., szerda

Iskolánk egészség-körének szorgalmas tagjai az idei tanévben október 20-án szervezték meg a komoly hagyományokra visszatekintő Alma-napot, amelyet ezúttal a Rákellenes Liga  felhívásának eleget téve összekötöttek a „Békaugrások az egészségért“ nevet viselő jótékonysági akcióval. A nap mottója „Az egészséges életmód és a rák megelőzése“ volt.  Valamennyi diákunk lelkesen készítette a finomabbnál finomabb és egészségesebbnél egészségesebb salátákat, gyömölcs- és zöldségtálakat, valamint megcsodálhattuk az ősz legszebb dekorációit és a mottóval kapcsolatos posztereket is, amelyeket szintén lelkes tanulóink készítettek. A zsűrinek bizony nehéz dolga volt a pontozásnál, de azért sikerült: az idén az első hely a III. osztály tanulóit illette. Újra meggyőződhetünk arról mennyire kreatívak, ügyesek és aktívak tudnak lenni szemünk fényei.