Puksa Zsolt! Köszönjük!

By , 2014. November 4., Tuesday

Nagy örömmel tölt el bennünket a tudat, hogy iskolánk volt tanulói szívügyüknek tekintik intézményünk sorsát, s figyelemmel kísérik mindennapi életünket és aktív tevékenységünket az oktatás és nevelés területén. Olykor-olykor előfordul, hogy az erkölcsi támogatás mellett néhány lelkes „véndiák” apró figyelmességekkel, az oktatói munkát gördülékenyebbé tevő használati tárgyakkal, segédeszközökkel lepi meg az alma mater jelenlegi tanulóit és tanári karát. Így történt ez az elmúlt napokban is, ugyanis egykori kedves diákunk, Puksa Zsolt mérnök úr egy tabletek tárolására és töltésére szolgáló speciális szekrényt adományozott iskolánk tanulóinak, amelyet a számítástechnikai szaktanteremben helyeztünk el. Köszönet a becses ajándékért!

A Comenius Gimnázium tanulói és pedagógusai