Vérünkben van a segítő szándék

By , 2013. szeptember 6., péntek

2013.9.5-én végzős tanulóink két legbátrabbika, Sajka Dávid és Csontos Attila nem szívták kedvenc tanáraik vérét a délelőtti órákon, ugyanis elhatározták, hogy tanárnőnk, Martosy Ilona vezetésével jó példát mutatnak társaiknak, s tovább szaporítják a véradói igazolványaikban található bejegyzések számát. A Szlovák Vöröskereszt egészségügyi dolgozói joggal lehettek büszkék tanulóinkra, ugyanis a tavalyi évhez hasonlóan most sem voltak „vérszegények”.

Ifjú véradóink bebizonyították, semmi sem rettentheti el őket attól, hogy segítsenek embertársaikon, ha a helyzet úgy kívánja. Iskolánk két hőse mellé az igazgatónő, Cserba Katalin, és a pályaválasztási tanácsadó, Jankus Zsolt, is csatlakozott, akik szintén megmutatták, vérbeli véradókká váltak már az elmúlt évek során. Köszönjük!